Головна » 2016 » Грудень » 6 » Семінар керівників дошкільних закладів
20:58
Семінар керівників дошкільних закладів

     Однією з найпотужніших сил у становленні та розбудові незалежної  Української держави є національна свідомість її громадян.

      Зважаючи на актуальність цієї теми, 02.12.2016 року  на базі ДНЗ №10 «Малятко»  відбувся семінар для керівників ДНЗ за темою «Формування української ідентичності  дітей дошкільного віку у дошкільному навчальному закладі».  В семінарі взяли участь завідувач Лисичанського МЦ  Карпова Є.В., головний спеціаліст відділу освіти Лагдан Н.В., методист Лисичанського МЦ Грушевська І.В., керівники дошкільних закладів міста.

     Ведуча семінару - завідувач ДНЗ Полозова В.С. допомогла його учасникам уточнити та проаналізувати  ключові поняття національної ідентичності, визначити задачі, які ставить держава перед закладами освіти щодо реалізації завдань національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, підібрати оптимальні методи впливу на формування особистості колективу дошкільного закладу та батьків вихованців.

Завідувач ДНЗ №1 «Шпачок» Клименко О.В. на прикладі фрагменту роботи з учасниками семінару показала як цікаво та невимушено, у формі інтерактивних вправ та прийомів організувати  роботу по встановленню та ствердженню національної ідентичності та самосвідомості особистості у членів колективу дошкільного закладу.

Теоретичні та практичні форми роботи семінару окреслили шляхи діяльності керівників, які допоможуть сформувати колектив однодумців у вихованні підростаючого покоління,  спрямувати педагогічну діяльність на посилення національно-патріотичного виховання дітей в ДНЗ.

         Колектив ДНЗ «Малятко» поділився цікавою та сучасною ідеєю виховання національної ідентичності у дітей та дорослих – випуском дитячого каналу «Кльова дітвора». Робота над наповненням випусків дуже цікава та захоплива і нікого не залишає осторонь. Глядачі каналу можуть довідатись про майстрів рідного міста, новини дитячого садка, про культуру та традиції України, відчути гордість та повагу до рідної Батьківщини.

 

 

Переглядів: 164 | Додав: Natali | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]