Урочисто відзначив і наш садочок 16 травня 2019 р. День вишиванки. Святкові заходи були спрямовані для залучення дітей до української культури та народних традицій !

Дивитись далі...

 

9 травня 2019 р.З урахуванням спільного плану заходів між ЗДО №10 «Малятко» та ЗОШ №18 вихованці старших груп «Сонечко» і «Вишенька» прийняли участь в урочистому концерті , присвяченому Великій перемозі над фашизмом!

Дивитись далі...

8 Травня в дошкільному закладі №10 «Малятко»відбувся музично - літературний захід присвячений Дню Пам'яті та примиренню. Діти слухали пісні воєнних років, декламували вірші, переглянули мультфільм присвячений Дню перемоги. Як підсумок свята була проведена екскурсія до обеліску Слави. Діти старшої групи «Сонечко», «Вишенька» разом з вихователями вшанували пам'ять загиблим героям Великої Вітчизняної війни покладанням квітів та хвилиною мовчання. Про страшну війну 1939-1945 років треба знати і пам’ятати, щоб жахливі події ніколи не повторились.

Дивитись далі...

Великдень 2019!

26 квітня. Неймовірні враження, позитивні емоції та щирі посмішки на обличчях - це атмосфера, яка панувала під час майстер-класів з нетрадиційного оздоблення крашенок та святкових кулічів, в нашому закладі. Дітлахи та батьки створювали неймовірно гарні кулінарні шедеври, які допомогли зануритись в святкову атмосферу та традиції нашого народу!

Дивитись далі...

Театралізована діяльність в житті дітей! (25 квітня2019 р.)

 Чи знаєте Ви як привити любов дітей до театру та як на час заняття перетворити дошкільників на акторів, музикантів чи режисерів? Організуйте театральну діяльність!
Театралізовані ігри розвивають творчі здібності, мовлення, допомагають прояву допитливості, прагнення до пізнання нового, засвоєнню нових способів дії, розвивають мислення, формують наполегливість, розкріпачують та підвищують самооцінку. Протягом навчального року педагоги нашого дошкільного закладу використовували театралізовану діяльність для розвитку у дітей всих цих навичок. А сьогодні в молодшій та середній групах підвели підсумки кропіткої роботи з даної теми. Юні артисти та режисери були просто неперевершені!

Дивиись далі...

«Тиждень безпеки дитини» (08.04-12.04.2019 р.)

 В квітні місяці до нас завітали такі гості, як патрульна поліція міста лисичанська та ляльковий театр, які нагадали нашим дітям правила дорожного руху, також проведено ряд заходів як розвага "Рятівники" , тренувальна евакуація «Увага всім!», тематичні заняття тощо.

Дивитись далі...

Сьогодні 2 квітня 2019 р. в наш садок завітали гості - учні ЗОШ № 26 з виставою "Бабусині пригоди". Дошкільнята отримали задоволення від переглянутого дійства підготовленого юними акторами та їх вчителями.
Дякуємо всім учасникам за позитивні емоції!

Дивитись далі...

День батьківського самоврядування! (З 26.03-02.04.2019)

Мало хто з батьків знає, яким є насправді життя дітей в дитячому садочку. А наші батьки мали можливість не тільки дізнатись про це, але й стати активними учасниками навчального процесу і випробувати на собі роль вихователя завдяки проекту самоврядування , який пройшов в нашому садочку минулого тижня.
Цієї події з нетерпінням чекали не тільки працівники та діти закладу, а й батьки вихованців.Дні самоврядування стають вже доброю традицією в нашому закладі та подією, яка надовго лишається у пам’яті як дітей, так і їх батьків.
Дякуємо всім за співпрацю!

Дивитись далі...

[ Добавить новость ]

«Хай звучить веселий сміх, щоб настрій гарний був у всіх!»

1 квітня 2019 р. в нашому закладі була проведена весела розвага для всіх вікових груп, а батьки вихованців організували смачний ярмарок !

Дивитись далі...

26 березня  2019 р. Запрошуємо родини нашого дитячого садка взяти участь в проекті БУККРОССИНГ!
Завдання дорослих - долучити дітей до читання, прищепити любов до книги, відродити інтерес до народних казок та традицій сімейного читання.

Дивитись далі...

Розвага для дітей всіх вікових груп

22 березня 2019 в нашому дитячому садочку Зима з Весною сперечалися - і у настроях змагалися! Сперечатись їм не варто. Раді бачити діти їх , кожну , звісно , у свій час. Тому зараз Зиму проводжаємо і радо весну зустрічаємо

Дивитись далі...

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. 23 та 24 жовтня 2018 року в нашому дошкільному навчальному закладі відбулися осінні свята. Для малят це незабутнє, радісне і яскраве свято, яке допомагає їм закріпити уявлення про осінь як пору року. Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим, а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства. Усі діти із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляючи осінь за її красу та врожаї, порадували гостей та батьків веселими танцями та хороводами. Діти старших груп відзначали свято осені – «Осіннім ярмарком». Метою проведення якого було привернути увагу дітей до звичаїв та традицій, побуту українського народу. Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно - позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведений даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції. Особливу подяку хочеться висловити батькам за активну участь в організації свята – підготовку красивих костюмів, вивчення з дітьми віршів і пісень.

Тиждень психології

З 25.02.2019р. по 01.03. 2019 р. в КЗ ЛДНЗ № 10 «Малятко» проходив «Тиждень психології». Кожен день був тематичним та відзначався цікавими формами роботи, що допомогли сформувати загальний оптимістичний настрій, активізувати знання дітей про світ людських емоцій, почуттів, фантазій, зблизити батьків та дітей, створити атмосферу доброзичливості, розуміння, творчості.

Читати далі...